Lohusa Takımı Hakkında Herşey

Lohusa Takımı Hakkında Herşey

Merhaba değerli Ziyaretcilerim  ve İlgili ile takip eden Sevgili Bayan arkadaşlarım

METİN REKLAM -----

Bu gün sizlere biraz uzun yazacağım. Konumuz Nedir ? Konumuz Lohusa takımı. Bizler Fıtrat itibari ile süslenmeyi severiz. Hele Lohusalık gibi atlatılması zor süreçte süslenmeli ve kendimizi rahat hissetmeliyiz ki bebeğimize daha rahat bakalım değil mi?

LOHUSA TAKIMI NELERİ KAPSAMAKTADIR
Pekela Lohusa takımında neler vardır. Aslında bu kişiden kişiye ve imkandan imkana göre değişir. Ama her şeyin olduğu gibi lohusa takımınında vazgeçilmezleri vardır. Lohusa Şerbeti, Lohusa Terliği ve Lohusa tacı bunlar arasında sayılabilir.

lohusa-takimi-hakkinda

METİN REKLAM -----

Lohusa takımında yer alan ürünleri kendiniz el emeği göz nuru yapabileceğiniz gibi isterseniz bu işi yapanlar vasıtasıyla da temin edebilirsiniz.  Eğer kendiniz yapmak istiyorsanız tabi bu arada bu konuda bilgi sahibi olmalısınız. lohusa tacı nasıl yapılır? bilmeden ya da lohusa tacı modellerine göz atmadan bir fikir sahibi olupta bunları hazırlamanız biraz zahmetli olacaktır. O zamanda dışarıdan temin edebilirsiniz. Biraz fazla ücret ödeyerek aldığınız ürünlerle arta kalan zamanlarda kendinizle ilgilenebilirsiniz.

Tabi bu arada bebeğimiz de unutmayalım. Henüz kendini süslemeyi beceremeyecek olan bebeğimiz içinde hastane çıkışları hazırlayabiliriz. Anne ile uyumlu olması açısından Zıbın takımlarını seçerken buna göre hareket edebiliriz.

1- Lohusa terliği : Genelde Doğum sonrası bayanların en çok tercih ettiği ürünlerden biriside Lohusa terliğidir. Bu terlikler genelde Süslenmiş lohusa terlikleridir. Pekela bu terlikleri nereden alabiliriz ya da bir başka değişle lohusa terliği nereden alınır ? diye merak ediyorsanız internette biraz araştırma yapmanız yeterlidir.Ben internette uğraşamam kendim yapacağım düşüncesinde iseniz bu seferde lohusa terliği malzemeleri nereden alınır ? gibi bir sorununuz olacaktır. Lohusa terlikleri her zaman için süslü olmak zorunda değildir. Sade lohusa terlikleri de olabilir. Lohusa terlik modelleri için bu makalemize bakabilirsiniz. Modele karar verdikten sonra isterseniz satın alabilirsiniz.

METİN REKLAM -----

2-Lohusa Tacı: Saçlarımızı derli toplu olmasını sağlayan taclar Lohusa bayanların vazgeçilmezleri arasındadır. Bu sebeple bayanlar İlk önce lohusa tacını temin etme yoluna gidebilirler. İsterse kendilerininde yapabiliceği bu taclar genelde çiçekli Lohusa tacı olarak karşımıza çıkmaktadır.

3-Zıbın Takımları : Zıbın Nedir ? Doğum sonrası Çocuklarımıza giydirdiğimiz kıyafetlere Zıbın denilir. Zıbın takımlarını da süsleyerek çocuklarımıza giydirebiliriz. Bu süsleme işini kendimiz yapabiliceğimiz gibi bu işi yapan sitelerden veya bayanlardan temin edebiliriz.

4-Lohusa Pijama Takımı : Pijama her zaman rahatlığı açısında tercih edilen bir kıyafet olmuştur. Özellikle Lohusa bayanların vazgeçilmezleri arasındadır. Her renkten her desenden ve her markadan Pijamayı her fiyata bulmak mümkündür.  Lohusa Pijama takımı modellerimize bakarak bir fikir edinelirsiniz.

5- Lohusa şerbeti :

METİN REKLAM -----

 

 

 

 

METİN REKLAM -----

Leave a Reply