Bedava İnternet

Bedava İnternet 2019

Değerli Takipçilerimiz Bu makalemizde sizlere Bedava İnternet Konusu hakkında bir makale yazacak ve sizlere faydalı olmaya çalışacağız.

Biliyorsunuz Devir teknoloji devri ve İnternet artık Hayatımızın her alanında. Bu sebeple Her insanın olduğu gibi bireysel olarak bizlerinde kullandığımız Operatöre göre bir tarifemiz var ve bunun karşılığında bir fiyat ödüyoruz. Herkesin kendi bütçesine göre seçtiği dakikalar ve SMS’ler ve GB olarak tarif edilen internet paketleri mevcut. Gerek sosyal medya olsun ( Facebook- İnstagram- Twitter- Pinterest) gerek Youtube gibi çeşitli platformlarda internet paketlerimizi kullanıyoruz ve zaman zaman bu paketlerimiz yetersiz kaldığı durumlarda ek paket satın alarak durumu kurtarmaya çalışıyoruz.

Pekala bunu aslında zaman zaman bedava İnternet  kampanyaları ile ücretsiz de gerçekleştirebileceğinizi biliyormuydunuz.  Bir çoğumuz bu şekilde bedava internet kampanyalarını takip etseler de aslında büyük bir çoğunluk bunun farkında bile değil. Operatörler zaman zaman çeşitli platformlardaki hizmetlerini öne çıkarmak için bedava internetler verebiliyorlar. Duruma göre 1-5-10 ve hatta 25 gb gibi dağıtımlar yapabiliyorlar.

İşte Bu noktada bizim amacımız bu Bedava internet kampanlarını bir çatı altında toplayarak  sizlere sunmak. Biliyorsunuz şu anda ülkemizde üç Büyük Operatör ve zaman zaman yaptıkları kampanyalarla tüketiciler Bedava GB’lar verebiliyorlar. Şimdi Bu üç Telekominikasyon şirketine ait Bedava internet kampanlarına ait sayfalar göz atalım.

1-TURKCELL Bedava İnternet

TURKCELL Bedav İnternet

TURKCELL Bedava İnternet

Turkcell Abonelerine yönelik Bedava İnternet kazanma hakkında bir çok bilgiyi yayınlayacağımız bu sayfamızda Bedava GB‘lar kazanma şansını yakalayacaksınız.  Kampanyanın durumuna göre 1GB,  5 GB veya 10 GB hatta 25 GB gibi hediye internet paketleri kazanma şansını yakalayacak ve teknoloji çağında internetsiz kalmayacaksınız.


2- VODAFONE Bedava İnternet

vodafone bedava internet

vodafone bedava internet


3- TÜRK TELEKOM Bedava İnternet

türk telekombedava internet

türk telekom bedava internet

Leave a Reply