Ham Kutu Fiyatları

Ham Kutu Fiyatları

Ham Kutu Fiyatları makalemize hoş geldiniz. Tarafımıza sorulan en meşhur sorulardan biride süsleme ve kaplama yaptığımız ham kutuların fiyatlarının ne kadar olduğudur. Bu sorunun cevabını verebilmek için ham kutu çeşitlerine bir göz atmamız gerekmektedir. Aşağıda liste halinde vereceğimiz ham kutu çeşitlerinin hemen yanında fiyatlarıda yer alacaktır.  HAm kutu mukavva ve ham kutu karton çeştlerini sizlere tanıtmaya çalışacağız.

Kullanım amaçlarına ve Kutunun şekline göre isimlendirilen ham kutularımız kare ham kutu, gondol ham kutu, tespih kutusu ve takı kutusu vs olmak üzere bir çok çeşittir.

 

Tespih ve Takı kutusu olarak çeşitli boyutlarda buluna  bu ham kutular farklı ebatlardadır. 10 cm çapında , 6 cm derinliğinde ve 15 cm çapında , 7 cm derinliğinde olmak üzere iki boyutu vardır.  Kadife Tesbih Kutusu Nasıl Yapılır – Tespih Kutusu Malzemeleri- Tespih kutusu Fiyatları adlı makalemizde bu kutumuzun nasıl kaplandığını ayrıntıları ile paylaşmıştık. Eğer bu kutudan yapmak istiyorsanız çok mükemmel hazırlanmış bir kaynaktır. Bitmiş halini aynı sayfada bulabilirsiniz.  Kadife Tespih ve Takı kutusu(Krem) adlı ürünümüzü inceleyerek görebilirsiniz.

FİYATI: 4 ila 15 tl arasında satıldığını biraz araştırma yaparak görebilirsiniz. Bu sebeple bizzat gidip bir tuhafiyciden alırsanız en alt limitten alabilirsiniz.

 

 

Diktörtgen ham kutu farklı ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. Genel olarak bayanlar Diktörgen kutuyu sabunluk, havuluk, makyaj malzemeleri gibi alanlarda kullanılmaktadır.  Fiyatı ise 10- ila 20 lira arasında değişmektedir . Almadan önce tuhafiyecilerden fiyat araştırması yapmanızı öneririm. Özellikle internette son derece yüksek fiyatlara satılmaktadır.

 

 

Yuvavarlak ham kutu Diğerlerinde ayıran en önemli özelliği tek parça Strafordan oluşmasıdır. Bunuda istediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Zevkinize göre süsleyebilir ve evinizin her köşesinde her amaç için kullanabilirsiniz.

Fiyatı: 10 ila 20 tl arası

 

 

Oval ham kutu ile ilgili fiyat araştırması yaptığımız da 9 ila 18 lira arasında
fiyatlarla karşılaştık. Boyut olarak 28 cm civarı ortalama hacme sahiptir. Oval ham kutu ile ilgili fiyat araştırması yaptığımız da 9 ila 18 lira arasında
fiyatlarla karşılaştık. Boyut olarak 28 cm civarı ortalama hacme sahiptir. Oval ham kutu ile ilgili fiyat araştırması yaptığımız da 9 ila 18 lira arasında
fiyatlarla karşılaştık. Boyut olarak 28 cm civarı ortalama hacme sahiptir.

 

 

 

 

Değerli takipçilerimiz işte size amaı tamamen belli bir ham kutu. Deterjanlık olarak banyolarınızda çamaşıe makinanızda kullanabilirsiniz. Ham Kutu Deterjan Kutusu 22×28 Cm ortalama boyuta sahiptir. Fiyatı ise 20 ila 30 tl arasında değişmektedir. Tabi burda en önemli nokta dik olmasıdır. Dik olarak boyutları değiştiği gibi fiyatlarıda değişmektedir.

 

 

İşte size en pahalı ham kutu. Kirli Sepeti ham kutu olarak en yüksek ücrete sahiptir. Tabiki süsleyip satarken de en yüksek fiyattan gitmektedir. Fiyatları ise boyutuna göre 60 ila 100 tl arasında değişmektedir.

 

 

Leave a Reply