Kadife Gondol Kaplama – Gondol Malzemeleri- Gondol Fiyatları

Kadife Gondol Kaplama – Gondol Malzemeleri- Gondol Fiyatları

Değerli Takipçilerimiz. Bu günkü yazımızda sizlere Kadife Gondol Kaplama ya da diğer adı ile Prensens gondol kadife kaplama hakkında bilgiler vereceğiz. Daha önce Kadife Tesbih Kutusu Nasıl Yapılır – Tespih Kutusu Malzemeleri- Tespih kutusu Fiyatları  hakkında bir makale yazarak bir çok bilgi vermiştik. Artık sıra daha değişik tasarımlara ve ham kutu kaplamalara geldi. Bildiğiniz gibi ham kutu olduktan sonra bunları bir türlü kadife ile kaplamak kolay oluyor. Hele de sizler için bunları aşama aşama anlattığımız videolarla desteklediğimiz makalelerimiz sayesinde isteyen herkes ham kutu kaplama yapabilecektir.

Gondol yada Prenses havluluk nasıldır merak edenler için aşağıya resmini ekliyorum.

Gondol yada Prenses havluluk kaplamak Tespih kutusu kaplamaya göre biraz daha dikkat ve el becerisi gerektirmektedir. Kadife gondol kaplamak isteyenlere aşağıdaki videoyu izlemelerini tavsiye ederim.  Videoda her şey açık ve seçik olarak anlatılmıştır.

 

 

PRENSES GONDOL YAPIMI RESİMLİ ANLATIM

PRENSES HAVLULUK MODELLERİMİZ

Aşağıda bizzat nihanca tarafından yapılan Prenses gondol örneklerini görüyorsunuz. Süslemeler ve tasarım tamamen kendimize aittir. Her renk ve desende Prenses gondol yapılır.

 

PRENSENS GONDOL YAPIMINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
1- Prensens gondola 3 ayak takılır. Gondolun ön yüzü iki ayaklı taraf olmalıdır. Bunun için süsleme yapmadan önce ayakları takmanızı tavsiye ederiz.
2-Gondol süslemesinde ön yüzde güpür ve broş kullanabilirsiniz. Diğer detaylarda ise sıralı inci ve kordon kullanılabilir. Kordon ve sıralı inci monte sırasında meydana gelecek hataları kapatacaktır. Ön yüzde kullanacağınız güpürler çok büyük olmamalıdır.
3- Gondolun her iki yanından sallanan püsküller gondolunuza ayrı bir hava katacaktır. Püsküllerin kordon ile uyumlu renkler olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

One Response to “Kadife Gondol Kaplama – Gondol Malzemeleri- Gondol Fiyatları”
  1. Titeffes 7 Haziran 2017

Leave a Reply