Kadife kirli çamaşır sepeti Nasıl Yapılır, Kadife kirli sepeti modelleri ve Kadife kirli sepeti fiyatları

Kadife kirli çamaşır sepeti yapımı, Kadife kirli sepeti modelleri ve Kadife kirli sepeti fiyatları ?

Merhaba değerli takipçilerim ve Kadife kutu kaplama işine gönül vermiş arkadaşlarım. Bu gün sizlerle Kadife Kirli sepeti kaplama hakkında sohbet edeceğiz. Bu yazımızda sizlerle şu üç şeyin cevabını arayacağız.
1-kadife kirli çamaşır sepeti yapımı
2-kadife kirli sepeti modelleri
3-kadife kirli sepeti fiyatları

Kadife Kirli sepeti devasa boyutu ile diğer ham kutulardan ayrılmaktadır. Ölçüleri değişiklik gösterse de bizim modelemizin yüksekliği 165 yarı çağı ise 45 cm olarak gözüküyor. Bu hali ile banyonuzda çok çık duracaktır. Kafide kaplama banyo seti olarak yaparsanız yanında deterjanlık ve havlu kutusu ile çok güzel bir takım oluşturabilirsiniz.

Kirli sepeti modelleri ile ilgili bilgilerde vereceğimiz bu yazımızda ayrıca birde Kadife kirli çamaşır sepeti Nasıl Yapılır ? sorusunun cevabını vereceğiz.

Kadife kirli sepeti malzemeleri fiyatları ile ilgilide bilgi vermeden olmayacak sanırım. Kadife Kirli sepeti ham kutusunun fiyatı 70tl ile 100 arasında değişmektedir. Tabi bu kullanılan malzemenin türüne göre değişir. Bizim aldığımız kirli sepetinin içi deri ve silinebilir. Boyutları da yukarıda yazdığımız gibi 165 x 45 cm.  Kadife kirli sepeti için kullandığımız kadife ise ipek kadife olarak adlandırılan kadifedir. iki taraf da esnediği için çok küçük parçalar ile çok büyük yüzeyleri kaplayabilirsiniz.

 

Kirli sepeti kaplama konusunda bilmeniz gerekenler

1- Öncelikle boyutu son derece büyük olduğu için ham kutusunu taşıma sorunu yaşayabilirsiniz. Zira satıcıdan aldıktan sonra eve getirmek bayağı bir zahmetli.
2-Eğer bulunduğunuz ilde tuhafiyelerde satışı yoksa işiniz biraz daha zorlaşacak ve bu sefer ya başka bir ile giderek yada kargo ile temin etme yoluna gideceksiniz. Buda hem maddi hem zaman açısında sizleri zorlayacaktır.
3- Kirli sepeti kaplama konusunda bir diğer bilmeniz gereken hata yapmamanızdır. Zira sadece malzemeler 150-200 tl arasında tutmaktadır. Kimse bu kadar parayı çöpe atmak istemez herhalde. Birde bunu ticari amaç için yapıyorsanız bu zarar olarak hanenize yazılacaktır.Bu sebeple her şeyi baştan iyi planlamalı ve Kirli sepeti kaplama videolarını iyi izlemeli veya bunu daha önce yapan birinden yardım almalısınız.

Kadife kirli çamaşır sepeti yapımı Videolu Anlatım

 

 

Kadife Çamaşır Sepeti

Kadife Çamaşır Sepeti

Kadife Kirli Sepeti

Kadife Kirli Sepeti

 

Leave a Reply