Kadife Sandalye Modası

Kadife Sandalye Modası

METİN REKLAM -----

Kadife kumaş, her daim kıyafet ve koltukta da olduğu gibi sandalye olarak da çok şık duran bir kumaş çeşididir. Kadife sandalye modası kullanım olarak da rahat olan kadife sandalye hanımların en çok özen gösterdiği temizlik konusunda rahat temizlenebilir bir kumaştan oluşur. Sandalye, salon ve mutfak takımını tamamlayan önemli bir eşyadır.

Kadife Sandalye Özellikleri

Aynı zaman da kadife kumaş olması evlere şıklık ve ağırlık katar. Kadife kumaştan yapılan ve farklı renk yelpazesine sahip bu sandalyeler şimdilerde daha favori olmuştur. Çok farklı şekillerde kullanılabilir özelliktedirler. Bazen sırtımızı yasladığımız yerden büzülerek orta kısmına iri taşlar koyulan daha klasik takımlar tercih edilir. Değişik tarz isteyenler, dilerse her bir sandalyenin rengini bir birinden farklı renkte yaptırabilir.

METİN REKLAM -----

Kadife Sandalye Çeşitleri

Bu tamamen, kişinin diğer mobilyalarının rengi, duvar rengi ve kendi özel zevkine göre değişebilir. Aynı zamanda kolçaklı sandalyeler yine farklı renk tonlarında kaplanarak, yaslanılan kısma da işlemeler ile desenler yapılan bir modeldir. Yine kadife kumaş giydirilip uçlara tül dikilen model, dikey şekillerde baklava modelli, çeşitli renklerden oluşan desenli kumaşlar da mevcuttur. Hazır olan kadife sandalye modeli seçerken, model konusun da beğenip renk konusun da değişiklik istendiği zaman kaplama yoluna gidilir. Ya da renk konusun da onay verip beğendiğimiz, bir kumaş olduysa farklı değişiklikler yapıp yine her birinde renk farkı tarzı da uygulama imkanı vardır.

 

METİN REKLAM -----

Leave a Reply