Kanaviçe kolye Nasıl Yapılır ve kanaviçe kolye modelleri

Kanaviçe Kolye Nasıl Yapılır ve kanaviçe kolye modelleri ?
Kolye’yi bilirdim de kanaviçe kolyeyi bir arkadaş sayesinde duymuştum. Biraz araştırma sonrasında sizlerle bu konuda bilgi alış verişi yapmak istedim. Bu makalemizde Kanaviçe Kolye nasıl yapılır ? sorusunun cevabını arayacağız. Kanaviçe hakkında genel bir bilgiyi ise Kanaviçe Nedir? Nasıl Yapılır? Kanaviçe Çeşitleri nelerdir ?  makalesinde vermiştik. Eğer arkadaş ben sanırım yanlış geldim ben başka bir şeyler arıyorum diyorsanız sizi sitemizin anasayfasına davet ediyor ve Kanaviçe modelleri ile ilgili yazımıza devam ediyoruz. 

METİN REKLAM -----

Kanaviçe kolye Özellikle son zamanlarda trend olmuş bir uğraş alanı. Çok rağbet görmesinin nedeni elbette son derece kolay yapılması ve kullanım kolaylığıdır. Kanaviçe kolyeler ister hediyeli olsun ister kendi kullanımınız için olsun uğraşmaya değer bir el işidir. kanaviçe kolye şablonları çıkararak ve ya örnek olarak kullanarak rahatlıkla evde kendiniz de yapabilirsiniz. kanaviçe kolye yapımı malzemeleri elde etmek son derece kolaydır. Her tuhafiyecide bulabilirsiniz.

Kanaviçe kolye aparatları

Kanaviçe kolye yapmak için lazım olan aparat üzerinde delikler buluna ahşap ve plastikten imal edilen aparattır.

METİN REKLAM -----

Bir diğer kanaviçe kolye aparatı herkesin de çok yakından bildiği metal olarak kolye uçlarına kullanılan aparat. Minik etamin kumaşı üzerine işlediğimiz deseni bu metal aparat içine yerleştirip sıkıştırıyoruz. Oldukça pratik ve şık görünüyor.

Bir de yaptığınız çalışmayı kasnağa gerer gibi yerleştirerek yapılabilen aparat mevcut. Bu da çalışmayı direkt olarak gösterdiği için çok şık duruyor.

METİN REKLAM -----

 

Kanaviçe Kolye yapımı Videolu anlatım 1

Aşağıdaki videoyu izleyerek kanaviçe kolye yapımı hakkında bilgi edinebilirsiniz. Her ne kadar elimiz becerikli olsa da görerek öğrenmek son derece önemlidir. Hatalarınızı en aza indirir ve daha kısa sürede öğrenmenizi sağlar. Aşağıdaki videoyu izleyerek bu işte ne kadar iddaalı olduğunuzu kısa sürede herkese göstereceksiniz.

Kanaviçe Kolye yapımı Videolu anlatım 2

METİN REKLAM -----

KANAVİÇE KOLYE yapını Resimli anlatım

Kanaviçe kolye yapımı videosunu izledikten sonra takıldığınız noktaları varsa aşağıdaki resme bakarak aşama aşama kolye yapımını takip edebilirsiniz.

Şimdi yaptığımız bu kolyeleri satarak aile bütçenize katkılar sağlayacağınız gibi arkadaşlarınıza hediye ederek onların gönüllerini de alabilirsiniz. Bayanların aile bütcesine katkı yapablecekleri işlerle ilgili makalemizde buluşuncaya kadar hoşçakalınız.

Kanaviçe Kolye modelleri

Aşağıda ise Kanaviçe Kolye modellerini bulabilirsiniz. Bu işi sadece kolye olarak düşünmeyin. Gerekirse büyük kaşlı bir yüzük bile yapabilirsiniz.

METİN REKLAM -----

Kanaviçe Kolye modellerini inceleyin.

[images_grid auto_slide=”no” auto_duration=”1″ cols=”four” lightbox=”no” source=”media: 607,606,605,604,603,602,601,600,599,598,597,594,595″][/images_grid]

 

 

METİN REKLAM -----

Leave a Reply