Kapı Süsleri- Kapı Süs Fiyatları -Kapı Süsü Nasıl Yapılır

Kapı Süsleri- Kapı Süs Fiyatları -Kapı Süsü Nasıl Yapılır

METİN REKLAM -----

Değerli Takipçilerimiz Kapı süsleri, ev tezyininde (dekorasyon) süslemelerinde çoğunlukla kullanılmakta ve iç mimarlar ve insanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Pekala kapı süsleri genelde nelerden yapılır ? Kapı Süsleri ne amaçla kullanılır ? gibi sorular sorduğunuzu duyuyorum.  Kapı süsleri genelde; dış kapı süsü, bebek odası kapı süsü, hastane odası kapı süsü olarak karşınıza çıkar ve bu amaçla yapılırlar. Özellikle dış ülkelerde ve yurt dışında kapı süslemeleri ülkemizden biraz daha farklılık arz eder. Onlar  dış kapı süsü olarak çiçek, yaprak ve dalları kullanıyorlar. Bebek kapı süsleri ise kullanıyorlar mı tam bir bilgiye sahip değilim açıkçası

Bebek kapı süsü malzemeleri: Çok güzel doğal bir görünüme sahip çiçekler ve yapraklarla kaplı bir kapı süsünün yanı sıra kumaşlardan veya süslü kağıtlardan yapılmış kapı süsleri de görebilirsiniz. Tabi bu arada KEÇE‘yi de unutmamak lazımdır.

Bu makalemizde ayrıca tülden bebek kapı süsü nasıl yapılır, bebek kapı süsü yapımı anlatımlı, kapı süsü modelleri, Kapı süsü fiyatları, gibi sorularında cevaplarını vereceğiz.

METİN REKLAM -----

Bebek kapı süsü malzemeleri olarak yukarıda belirttiğimiz gibi genelde hazır malzemeler ve kullanılmaktadır. Tül, keçe, Strafor, Çiçek gibi. Aşağıda sizler için eklediğimiz resimlere bakarak Bebek kapı Süsü modelleri hakkında fikir edinebilirsiniz. Bebek kapı süsü online satış sitelerinden alarak kullanabiliceğiniz gibi bizlere de sipariş edebilirsiniz. Ama unutmayın ki sizleri için yaptığımız modellerin bir eşi benzeri olmadığı için önceden sipariş etmeniz gerekecektir.

Apartmanlarda bazen bir dairenin kapısında kapı süsleri görür ve mreak ederdim. Bu işe ilgilenmeye başladıktan sonra sanırım daha fazla inceliyor ve malzemelerine ayrıntılı bakıyorum.

 

METİN REKLAM -----

Evet aşağıdaki modelleri sizler için web dünyasından derledik. Yani kısacası resimler alıntıdır. Bir fikir vermesi açısından hem bebek kapı süslerini hemde Ev Kapı süslerini ekledim. Bunları baz alarak daha güzel modeller çıkarabilirsiniz.

Buraya sadece bebeklerle ilgili kapı süsü modellerini ekleyeceğiz.

 

 

METİN REKLAM -----

Resimli anlatım bölümümüzde bir kaç örnek ekleyeceğiz. Kendi yapyığımız modelimizde olacak. İlginç fikirli kapı modellerinin resimlerini de ekleyeceğiz.

Buradaki video Keçeden yapılan bir modeli anlatmaktadır. Sizler her türlü eşyadan yapabilirsiniz. Bir fikir edinilmesi amacıyla konulmuştur.

Leave a Reply