Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Takip

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Takip

Merhaba Değerli Takipçilerimiz Bu yazımızda sizlere Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Takip hakkında merak edilen soruların cevaplarını vereceğiz. Yalnız Bunun öncesinde bir kaç hususu aydınlatmak lazım geliyor. Zira sadece Başvuru takip meselesini aydınlatmak makalemizin amacına tam hizmet etmeyecektir. Biliyorsunuz Kim Milyoner Olmak İster yarışması yıllardır devam eden ve bir çok insanın para kazanmak için müracaat ettiği yarışmalardan birisi. Kenan Işık ile başlayan bu serüven Şu an Murat YILDIRIM ile devam ediyor. Ülkemizde her gün binlerce kişi bu yarışmaya katılıp para kazanmayı amaçlıyor.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına nasıl başvurulur.

Bunun bir çok yolu var Şimdi bunları tek tek açıklayacak olursak şöyle bir tablo ile karşı karşıya kalırız.
1-Whatsapp Üzerinden: Daha Önce sadece Form Üzerinden başvurular alınırken , gelişen teknolojiye ayak uyduran yarışma ekibi Whatsapp Üzerinden de başvuru alarak başvurucuların işlerini çok kolaylaştırdı. Pekala Kim milyoner Olmak İster Whatsapp başvuru nasıl yapılır? Öncelikle 0 553 043 43 43 nolu telefon numarasını rehberinize ekleyerek kendinizi tanıtan kısa bir video veya resimle başvurunuzu yapabilirsiniz. Tabi ki bunun için Akıllı bir telefona ve ,whtasapp kullanmanızı sağlayacak internet bağlantısına sahip olmanız gerekmektedir.
ATV Kim Milyoner Olmak İster WHATSAPP Numarası: 0 553 043 43 43

2- ATV web Sitesi üzerinden: https://www.atv.com.tr/milyoner/form
bu formu kullanarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Fakat bu uzun ve biraz dikkat isteyen süreci tamamlamak için gerekli internet bağlantınızın ve vaktinizin olduğundan emin olmalısınız. Zira Aşağıda ekran görüntülerinde de göreceğiniz gibi bir çok soruya cevap vermeniz istenerek sizleri daha yakından tanımak isteyen bir ekiple karşı karşıya kalacaksınız.

Kim Milyoner Olmak İster Başvurusu esnasında Sorulan sorular Nelerdir ?

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Takip

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Takip

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Takip

Evet Değerli Takipçilerimiz Kim Milyoner olmak İster yarışmasına müracaat ettiniz ve Başvuru aşamasını başarılı bir şekilde bitirdiniz. Şimdi Sırada artık Kim Milyoner Olmak İster başvuru sonuçları nasıl öğrenilir? sorusunun cevabını aramak olacak. Merak etmeyin bunun da bir çok yolu var. Zahmetsizce ve kolay bir şekilde öğrenebilecek ve başvurunuzun ne aşamada olduğunu kabul edilip edilmediğini öğrenebileceksiniz.  Süre genellikle belli olmasa da yarışmayı izlerken genelde hemen çağrılanlar olduğunu görsekte çok beklediğini söyleyenler de rastlamak mümkündür. Sanırım bu biraz şans ve ya değişik bir kişilik olmakla ilgili olabilir diye düşünmeden edemiyoruz.  Başvurunuzun sonunda hemen yarışmaya katılamadığınızı bilmeniz gerekir zira Mülakat denilen bir süreçten geçeceksiniz. Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Takip için kullanabileceğiniz iki yol var birincisi Sabah gazetesi alarak süreci takip etmek bir diğeri ise ATV televizyonun tarafından aranarak.  Sabah gazetesinin internet sitesinden başvurunuzu ve ya mülakata hak kazanıp kazanamadığınızı öğrenmeniz mümkün değildir. Gazeteyi fiziksel olarak almanız gerekmektedir.
Gazete de aşağıda ki gibi bir köşe göreceksiniz. 

sabah gazetesi milyoner olmak ister takip

sabah gazetesi milyoner olmak ister takip

 

 

Leave a Reply