Lohusa Tacı Nedir? Nasıl Yapılır, Lohusa Tacı Modelleri

Lohusa Tacı Nedir? Nasıl Yapılır, Lohusa Tacı Modelleri

Lohusa Takımı Hakkında Herşey adlı makalemizde kısaca bahsettiğimiz lohusa tacı ile ilgili biraz daha özel bilgiler vermeye çalışacağız. Bildiğiniz gibi TAC Krallar yada Kraliçeler tarafından kullanılır genellikle. Hükümdarlığın sembolüdür ve Kraliçelerin vazgeçilmez süs aksesuarlarındandır. Tacı sadece krallar ve kraliçeler takmaz elbette. Doğum sonrası kendini rahat hissetmek ve kraliçeler gibi hissetmek için Lohuslar da TAC takarlar.

Lohusa tacı aslında Lohusa terliği ile vazgeçilmez bir ikilidir. Fakat daha önce Lohusa Terliği Nasıl yapılır- Lohusa Terlik Fiyatları- Lohusa Terlik Modelleri makalemzde terlikten bahsettiğimiz için burada bu ikiliyi ayıracağız.

Lohusa Terliğini isterseniz kendiniz evde yapabiliceğiniz gibi hazır lohusa taclarını ister bu işi bizzat yapanlardan sipariş edebilir, isterseniz Online alışveriş sitelerinde alabilirsiniz. Sadece nasıl bir model istediğinize karar vermeniz gerekiyor. Ama biz size bir ip ucu verelim en çok tercih edilen modeller çiçekli lohusa tacı , incili lohusa tacı ve sade lohusa tacıdır

Kendinizi nasıl rahat hisedecekseniz nasıl bir modelin size yakışacağına karar verdi iseniz yukarıda da bahsettiğimiz yollarla temin edebilirsiniz. Burada bundan sonraki bir kaç cümle Lohusa tacını kendisi yapacaklar için yol gösterici bir tavsiye olacaktır. Öncelikle en büyük sorunumuz lohusa tacı malzemelerinin neler olduğudur. İkinci sorunumuz ise Lohusa tacı malzemelerinin nereden alınır? sorusunun cevabıdır. Hemen hemen her tuhafiyede lohusa tacını yapmak için malzemeler bulabilirsiniz. Eğer kendiniz yapmaya kar verdi iseniz aşağıdaki video ve resimler sizlere fikir verecektir.

Aşağıdaki resimlerde Lohusa tacının nasıl yapıldığı basitçe anlatılmıştır.

Lohusa tacı için gereken malzemeler.
1- Bir adet basit TAC
2-Silikon tabancası ve Silikon
3-Bir parça Tül
4- Tel zımba

Aşağıdaki videoda tamamen el ürünü mükemmel bir tac yapımı göreceksiniz. Baştan sona izleyerek bir fikir edinebilirsiniz.

 

Leave a Reply