Lohusa Terlik Süsleme

Lohusa Terlik Süsleme
Değerli takipçilerim Sizlerle bu gün gerçekten spesifik bir ürün olan hemen hemen her bayana lazım olabilecek bir ürünü tanıtacağız. Daha doğrusu bu işi tanıtacağız. Nedir bu iş ? Cevap veriyorum. Lohusa Terlik SüslemeLohusa Terlik Süsleme işi son derece basit ve masrafsız olmasının yanında direk hedefe yönelik bir iştir.

Lohusa terlik süslemek için gerekli 5 maddeyi sizlere tek tek tanıtacağım.

1- Süslenmeye hazır Bir adet terlik: Hemen hemen her tuhafiyede bulabileceğiniz bu terliği kendi isteğinize göre seçebilirsiniz.  Lohusa terliğinin bir kaç çeişidi var.

  • a-Polyester Havlu Terlik: Tabanı 3 – 3,5 mm Kalınlıkta Olup , Polyester Havlu Kumaştan İmal edilmiştir. Gayet Şık Görüntüsü sebebiyle tercih edilebilir. Üzerine İşleme veya diğer süsleme türleri uygulanabilir. Fiyatı: 5-10 lira arasında alınabilir. 
  • b-Havlu Pufidik Terlik : Tabanı 2 – 2,5 CM Kalınlıkta Olup , Havlu Kumaştan İmal edilmiştir. Tabanında kaymazlığı sağlayan özel bir kumaş kullanılmıştır.Gayet Şık Görüntüsü sebebiyle tercih edilebilir. Bay bayan ve lohusa bayanların kullanımına uygundur. Fiyatı :  5 ila 10 arasındadır.
  • c-Havlu Lohusa Terliği: Tabanı 2,5 CM Kalınlıkta Olup , Pamuk Havlu Kumaştan İmal edilmiştir.  Rengi açık kremdir. Tabanına kaymazlık özelliği olan özel bir kumaş yapıştırılmıştır. Bu sebeple kaymaz özelliğine sahiptir. Fiyatı: 10- ila 20 lira arasında alınabilir. Ürünümüz standart 39 numaradır. Esnek oluşu sebebiyle 38 – 40 numara aralığındaki her ayağa uyum sağlar. Üzerine İşleme veya süsleme ile hediye edebileceğiniz şık bir modeldir.

 

2- Terlik Süslemek için videolar: Bir diğer meselemiz ise bize fikir verecek ve bu işin püf noktasını öğretecek Lohusa Terlik Süsleme videosu izlemek olacaktır. Bunun için aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye derim.

3- Lohusa Terlik Sisleme malzemeleri : Lohusa terlikleri konusunda nasıl bir süs terchi edeceğiniz meslesi de bu işin üçüncü aşamasını oluşturmaktadır.

Leave a Reply