VODAFONE Bedava İnternet

VODAFONE Bedava İnternet 2019

Vodafone Bedava internet nasıl yapılır, Vodafone bedava İnternet kazan gibi kafanızdaki soruların cevabını bulabileceğiniz bu makalemizde sizlere daha da faydalı olmaya çalıcağız. Biliyorsunuz daha önce TURKCELL bedava internet makalemizde Ülkemizin lider GSM şirketlerinden TURKCELL için nasıl bedava internet kazanılır sizlere teker teker anlatmıştık. Bu seferde Vodafone Bedava İnternet ile ilgili bilgilendirici,  yönlendirici bir makale yazacağız.

NOT: Vodafone’da bu Tür Kampanyalar oldukça Bu sayfadan sizlere duyaracak ve Bedava GB’lar kazanma şansınızı artırmaya çalışacağız. Bedava GB Kazanmak Teknoloji çağını yaşadığımız şu dönemde son derece önemlidir. Zira İnternet artık hayatımızın her yerinde ve artık onsuz olmuyor. Faturalarımızın büyük kısmı Teknolojiye ayrılırken zaman zaman BEDAVA İNTERNET kampanyalarını takip etmek ve fırsatları kaçırmamak lazımdır.

SON DAKİKA

ÖZEL Kampanya: Seviyorum İnterneti Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Bedava İnternet Kazan

Vodafone Bedava İnternet Kazan

VODAFONE Seviyorum İnterneti Bedava İnternet Kazan. Aşağıdaki linke Tıklayarak soruları Cevaplandırınız.
https://www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti/#/splash
Numaranızı yazarak Hemen 3GB Kazanabilir veya Vodafone 5 yıllık 1 terabyte bedava internet Çekilişine katılabilirsiniz. Cep Telefonunuza gelen şifreyi Ankete girdiğiniz zaman hattınıza anında 3 GB internet yüklenecektir. Devir tasarruf devri üç GB internet için 5 dakikanızı ayırmanız sizin menfaatinize olacaktır.


VODAFONE BEDAVA İNTERNET 1. YÖNTEM: Vodafone mağazalarına gelin, SIM kartınızı 4.5G uyumlu SIM kart ile ücretsiz değiştirin, tarifenize ek 1 ay geçerli 5 GB internet hediyemiz olsun.
Evet Bu konuda Bilgilendirici bir videoda yayınlayan Vodafone Bildiğiniz gibi vermek isetdiği Bedava İnterneti Nasıl kullanacağınızı ve 4.5 ‘ye nasıl geçeceğinizi sizlere anlatıyor.


VODAFONE BEDAVA İNTERNET 2. YÖNTEM:Vodafone’a geçiş için internetten müracaat edenlere Ücretsiz SİM kart kapıdan Teslim ve İlk üç ay 2 GB Hediye internet kampanyası var. Detaylar için Tıklayınız

VODAFONE BEDAVA İNTERNET 3. YÖNTEM:E-fatura’ya veya SMS faturaya geçiş yapan tüm faturalı Vodafone aboneleri 15 gün geçerli 1 GB hediye internet paketine sahip olacaklardır. Kampanyaya dahil olmak için:

  • EFATURA E-POSTA ADRESİNİZ > 7000
  • SMSFATURA > 7000

VODAFONE BEDAVA İNTERNET 4. YÖNTEM:Arkadaşını Davet Et kampanyası ile GB kazanma şansınız var. Nasıl olduğunu merak ediyorsanız hemen sizlere bu konuda ayrıntılı bilgi verelim. Tabi ki en doğru Bilgiyi Vodafone İnternet sitesinde bulabilirsiniz. Hediye İnternet Kazanmak için 4. Yöntem olarak bunu rahatlıkla kullanabilirsiniz.

VODAFONE BEDAVA İNTERNET 5. YÖNTEM:5. Yöntem olarak ise Vodafone Bana ne var ? yöntemini kullanmaktır. Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak menülerden Bana ne Var tıklayarak Hediye internet kazanabilirsiniz.

VODAFONE BEDAVA İNTERNET 6. YÖNTEM:Vodafone’dan hoşgeldin hediyesi.. 
İlk ay tarifeniz Vodafone’dan, üstelik toplam 15GB’a varan internet hediye!

Vodafone Bedava İnternet Kazan

Vodafone Bedava İnternet Kazan


Vodafone tarafından Konu İle ilgili yapılan açıklama: 
Faturasız yeni hat alan abonelerimize özel fırsatlar Vodafone’da. ilk ay tarifeniz bizden, üstelik tarifelerinize ek toplam 15 GB’a varan internet hediye!
Vodafone Faturasız Başlangıç Paket’inin içerisinde 35TL cep kredi yüklüdür. Bu kredi ile 35TL’ye kadar olan tarifelerinizin içeriği ilk ay otomatik olarak yüklenir.
Yeni hat alarak gelen abonelerimiz 35 TL krediye ek olarak, aylık 5 GB internet hediyesinden 3 ay boyunca tarifelerini yeniledikleri sürece faydalanabilirler. Kampanyaya katılmak için «HEDIYE5GB» yazıp 7000’e ücretisz SMS gönderilmesi yeterlidir.

vodafone bedava internet

vodafone bedava internet

 

Leave a Reply